DIVIZE MONTÁŽE

 

V divizi montáže se zabýváme především ručním balením a kompletací výrobků pro zdravotnictví, plastových příborů a dalšího zboží pro něž je třeba využít speciální sterilní prostory. Disponujeme ale i halou vhodnou k méně hygienicky specializovaným službám jako je kompletace tiskových materiálů, balení do smršťovací folie a jiné.

Disponuje speciálními sterilním prostory vhodnými pro montáž infuzních setů a výrobků pro zdravotnictví. Provádíme adjustaci léčiv, léčivých přípravků a potravinových doplňků. Pro zdravotnictví také montujeme, kompletujeme a balíme infuzní sety. Mezi naše odběratele patří i největší výrobce léčiv v Čechách Zentiva. Sterilní prostory, v nichž montáž probíhá, jsou pravidelně kontrolovány.

Provádíme i montáže polotovarů a kompletace výrobků. Můžete si u nás také nechat zabalit zboží do smršťovací fólie. Zkrátka potřebujete-li něco zkompletovat, smontovat nebo zabalit jsme vám plně k dispozici.

 

"Dita je pro nás spolehlivý dodavatel s vysokou mírou kvality a za přijatelnou cenu.“ Firma Partner in Food CZ s.r.o., Veselí nad Lužnicí 

Vedoucí provozovny montáže

HANA ŠIMÁKOVÁ
Tel.: +420 381 479 259  

Mob.: +420 733 164 674
Email: 
simakova@dita.cz