E-shopy / e-shops

~ English text below ~

Vlastníme a provozujeme 3 e-shopy:

E-shop www.littleangel.cz nabízí módní kolekce dětského oblečení a bytového textilu z vlastního vývoje a výroby. Dvakrát do roka měníme kolekci funkčního oblečení pro děti (velikost 50-164), jednou za rok pak kolekci bytového textilu pro nejmenší (vše do kočárků a dětských postýlek).
Naší konkurenční výhodou je licence na materiál Outlast®, který byl původně vyvinut pro NASA. Jedná se o termoregulační materiál, který pracuje podle teploty těla. Když je horko, chladí. Když je zima, hřeje. Omezuje pocení a je vhodný a doporučovaný pro ty, kteří trpí svědivou či ekzematickou pokožkou. Více o materiálu Outlast® najdete na stránce 
www.littleangel.cz/outlast/.

Little angel má světový dosah a produkty jsou nabízeny nejen na tuzemském trhu  https://www.littleangel.de/

E-shop https://www.baridiwear.cz/ nabízí módní kolekce termoregulačního oblečení pro dospělé. Do roku 2019 se oblečení pro dospělé prodávalo pod značkou Dita for men a women®, od 2019 pod novou  značkou BARIDI wear. Kolekce je měněna jednou do roka.  Speciální materiál Outlast® omezuje pocení a pracuje podle teploty těla. Díky těmto vlastnostem využijete oblečení Baridi opravdu všude: na běžné nošení, na rekreační sport, v chladnějších dnech jako spodní vrstvu, do práce pod košili, v době těhotenství i po porodu a vaši teplotu střeží i během spánku.

Produkty obou značek si také můžete prohlédnout a zakoupit v našich podnikových prodejnách. Kde je najdete?

E-shop www.ditalatky.cz je určen pro všechny kreativce, kteří si rádi vytvářejí věci sami. Nabízíme zde přebytky z výroby - látky, knoflíky, zipy, lemovky, gumy, atd.

 


 

We own and operate 3 e-shops:

The e-shop www.littleangel.cz offers a fashionable collection from own development and production of children's clothing and home textiles. Twice a year we change the collection of functional clothing for children (size 50-164), once a year we change the collection of home textiles for the little ones (all for strollers and cots). Our competitive advantage is the license for Outlast® material, which was originally developed for NASA. It is a thermoregulatory material that works according to body temperature. When it's hot, it cools. When it's cold, it warms up. It reduces sweating and is suitable and recommended for those, who suffer from itchy or eczematous skin. You can find more about Outlast® material at www.littleangel.cz/outlast/.

Little angel has a global reach and the products are offered not only on the domestic market https://www.littleangel.de.

 

E-shop https://www.baridiwear.cz/ offers a fashion collection of thermoregulatory clothing for adults. Until 2019, adult clothing was called Dita for men and women®, from 2019 it became under the BARIDI wear brand. The collection is changed once a year.

You can view and purchase these products of both brands in our corporate stores. Where can you find them?

The e-shop www.ditalatky.cz is intended for all creatives who like to create things themselves. We offer surplus production - fabrics, buttons, zippers, edgings, rubbers, etc.