DIVIZE PLAST

   

 

DITA výrobní družstvo invalidů Tábor vyrábí a dodává několik typů plastových ušních známek pro hospodářská zvířata, které splňují podmínky stanovené Českomoravskou společností chovatelů a.s. Praha, v souladu se zákonem 154/200 Sb. a novelou zákona č. 282/2003 sb. vč. vyhlášky č. 136/2004 Sb. a navazujících předpisů.

Nabízíme širokou paletu výrobků pro označování hospodářských zvířat, vyrábíme plastové ušní známky v různých velikostech a barevných provedeních. Díky vysoké kvalitě se naše výrobky vyznačují minimální ztrátovostí a dlouho životností. K popisu používáme laser nebo speciální popisovače.

Zde se dozvíte, jak a kde objednat plastové úšní známky pro skot nebo prasata, aplikační kleště, náhradní díly do kleští, doplnkový sortimetnt, návod, jak známky popisovat nebo jak je navěšovat.

Přivítáme, pokud nám zašlete vaše poznatky, náměty nebo připomínky, které budou podkladem pro další zlepšení našich služeb.

Naší povinností je zhotovit Vaši zakázku maximálně do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky z Českomoravské společnosti chovatelů. Pokud obdržíme objednávku v pátek, bude Vám odeslána nejpozději ve středu následujícící týden.